Nedēļas nogalē izcīnīti Rīgas sporta spēļu dienas kausi

Nedēļas nogalē divas dienas pēc kārtas Olimpiskajā sporta centrā notika Rīgas sporta spēļu dienas turnīri sešos dažādos komandu sporta veidos – futbolā, volejbolā, basketbolā, frisbijā, florbolā un minihandbolā. Sporta spēlēs piedalījās 820 dalībnieki dažādos vecumos.

Dalība sacensībās bija bez maksas, un pieteikties varēja jebkurš interesents un sporta spēļu entuziasts. Apmeklētākais sporta veids bija futbols, kur piedalījās 250 dalībnieki. Uzvaru un Rīgas sporta spēļu kausu futbolā ieguva komanda Torpedo. Labākā komanda basketbola turnīrā bija RPP, bet florbola, kas ar 230 dalībniekiem ierindojās otrajā vietā iecienītāko sporta veidu sarakstā, kausu izcīnīja komanda “Neķer zivi”.

Minihandbola turnīrā piedalījās paši mazākie dalībnieki no Rīgas skolām – zēnu konkurencē kausu izcīnīja “Ātrie tīģeri” no Rīgas 85.vidusskolas, bet meiteņu konkurencē labākās bija Rīgas 6. vidusskolas meitenes. Frisbija spēlē komandas cīnījās gan profesionāļu, gan izaicinājuma grupās, kur spēlēja mazāk pieredzējuši dalībnieki. Stiprākās grupas konkurencē uzvarēja komanda “Alberts”, bet izaicinājuma grupas labākie bija komanda “Mazie G”. Volejbolā, kas bija trešais vairāk apmeklētākais sporta veids, vīriešu konkurencē triumfēja komanda “VBK Sparta”, bet sieviešu konkurencē laurus plūca “Gludi LM/Rīga”.

Rīgas sporta spēļu dienā piedalījās amatieru un sporta veida interesentu komandas. Volejbola uzvarētāju komandas pārstāvis atzina, ka tautas sporta sacensības un sporta spēles ir atbalstāmi pasākumi, jo tajos var piedalīties jebkurš interesents, līdz ar to tas attīsta šādu sporta veidu un ceļ tā popularitāti.

Paralēli sporta spēlēm ikvienam skatītājam un sporta spēļu dienas dalībniekam bija iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, īpaši bērniem bija iespēja izkustēties 1188 piepūšamajā atrakcijā, iegūt piemiņas bildes no fotostūra, kā arī uzzināt sava florbola metiena ātrumu speciālajā ātruma mērītājā. Rezultāti un fotogrāfijas no Rīgas sporta spēļu dienas pieejamas pasākuma mājas lapā www.rigassportadiena.lv.

Sporta spēļu dienu piedāvā Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Organizē – xRace. Atbalsta – Isostar, 1188.lv, Delfi.lv, Riga Radio, Isic, Vichy.

Reģistrācijas slēgšana un 13.decembra spēļu norise

Iepriekšējā reģistrācija Rīgas sporta spēļu dienai ir noslēgusies. Komandu kapteiņiem 12.decembrī tiks izsūtīta informācija uz e-pastiem par turnīru izspēles kārtību, turnīru tabulām un spēļu laikiem.

Spēļu norises vieta – Olimpiskais sporta centrs, Grostonas ielā 6b. Pieteikušos komandu reģistrācija būs pieejama no plkst. 10:00. Olimpiskajā centrā būs pieejamas tualetes un ģērbtuves.

Sestdien, 13.decembrī
No 10:00 Komandu reģistrēšanās Vestibils
11:00 Sporta spēļu atklāšana Vieglatlētikas zāle
11:15 Sākas volejbola turnīrs Vieglatlētikas zāle
12:30 Sporta spēļu atklāšana Sporta spēļu zāle
20:45 Sākas frisbija turnīrs Sporta spēļu zāle
12:45 Sākas minihandbola turnīrs Vieglatlētikas zāle
15:00 Apbalvošana minihandbolā Vieglatlētikas zāle
15:45 Apbalvošana frisbijā Vieglatlētikas zāle
18:30 Apbalvošana volejbolā Vieglatlētikas zāle

Visām komandām jāievēro Olimpiskā sporta centra iekšējās kārtības noteikumi, zālēs atrodoties tikai ar attiecīgajiem sporta apaviem! Komandām ieteicami vienādas krekli vai cits vienojošs sporta tērpa elements.

Reģistrācija sporta spēlēm beigsies 11.decembrī

Jau šonedēļ notiks Rīgas sporta spēļu diena, kad divu dienu ietvaros tiks izspēlēti turnīri sešos dažādos komandas sporta veidos. Turnīri notiks 13. un 14.decembrī Olimpiskajā sporta centrā, un ikvienam Rīgas iedzīvotājam un sportošanas entuziastam ir iespēja pieteikt komandu vēl divas dienas un piedalīties futbolā, volejbolā, basketbolā, minihandbolā, florbolā vai frisbijā. Dalība visos sporta veidos ir bez maksas.

Sporta spēļu dienā būs iespējams piedalīties tikai tām komandām, kas savu dalību būs pieteikušas iepriekš, reģistrējoties pasākuma mājas lapā www.rigassportadiena.lv. Vēl tikai 11.decembrī ir iespējams pieteikt komandu kādā no sporta veidiem.

Visi sporta spēļu dalībnieki saņems diplomu un piemiņas suvenīru par piedalīšanos sporta spēļu dienā, bet katra sporta veida labākās trīs komandas tiks apbalvotas ar Rīgas sporta spēļu dienas kausu.

Informācija par turnīru norisi tiks izsūtīta komandu kapteiņiem uz e-pastu.

Sporta spēļu dienu piedāvā Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Organizē – xRace. Atbalsta – Isostar, 1188.lv, Delfi.lv, Riga Radio, Isic, Vichy.

Sākusies reģistrācija Rīgas sporta spēļu dienai!

Jau šomēnes, no 13. līdz 14.decembrim, Olimpiskajā sporta centrā norisināsies Rīgas sporta spēļu diena. Ikviens interesents ir aicināts izveidot savu komandu un pieteikties sporta spēļu sacensībām, aizpildot reģistrācijas anketu mājas lapā www.rigassportadiena.lv. Dalība sporta spēļu dienā ir bez maksas!

Piedāvā – Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Organizē – xRace.

Decembrī Rīgu iekustinās spēles sešos sporta veidos

Gada nogalē, no 13. līdz 14.decembrim, rīdziniekus iekustinās Rīgas sporta spēļu diena, kuras ietvaros tiks izspēlēti turnīri sešos dažādos sporta veidos. Sporta diena norisināsies divas dienas pēc kārtas Olimpiskajā sporta centrā, un ikvienam Rīgas iedzīvotājam un sportošanas entuziastam būs iespēja komandā piedalīties futbolā, volejbolā, basketbolā, minihandbolā, florbolā vai frisbijā. Dalība sporta spēlēs bez maksas!

Sporta spēļu dienā būs iespējams piedalīties tikai tām komandām, kas savu dalību būs pieteikušas iepriekš, reģistrējoties pasākuma mājas lapā www.rigassportadiena.lv. Reģistrācija tiks atklāta novembra beigās. Ikviens sporta spēļu dalībnieks saņems diplomu un piemiņas suvenīru par piedalīšanos sporta spēļu dienā, bet katra sporta veida labākās trīs komandas tiks apbalvotas ar Rīgas sporta spēļu dienas kausu un medaļām.

Paralēli sporta spēlēm ikvienam skatītājam un sporta spēļu dienas dalībniekam būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, izklaides atrakcijās, līdzjutēju sacensībās un balvu izlozēs visas dienas garumā. Dalībnieki vai līdzjutēji, kas pasākumu apmeklēs abas dienas, tiks pie piemiņas balvas. Sīkāka informācija par pasākumu būs pieejama pasākuma mājas lapā.

Sporta spēļu dienu piedāvā Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Organizē – xRace.

Futbols

Svētdien,
14. decembrī
plkst. 11.00

Futbola turnīra nolikums

  1. Mērķis
    1. Nodrošināt ikvienam iedzīvotājam iespēju piedalīties futbola turnīrā, sekmējot fizisko spēju attīstību un iedzīvotāju piesaistīšanu aktīvām nodarbēm.
    2. Veicināt futbola atpazīstamību Rīgas pilsētas iedzīvotāju vidū.
    3. Veicināt esošo futbola spēlētāju izaugsmi.
    4. Noskaidrot Rīgas sporta spēļu dienas turnīra uzvarētājus un pārējo vietu ieguvējus.
  2. Vieta un laiks
    1. Turnīrs notiek 2014. gada 14. decembrī.
    2. Turnīra norises vieta ir Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas ielā 6b, Rīgā.
  3. Turnīra vadība
    1. Turnīru organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar futbola klubu “Ādaži” un Daugmales pagasta jauniešu grupu. Galvenais tiesnesis - A. Ceļmalnieks.
  4. Pieteikšanās
    1. Komandu turnīram piesaka komandas pārstāvis, elektroniski aizpildot pieteikuma formu mājas lapā www.rigassportadiena.lv.
    2. Komanda ir pieteikta turnīram, kad ir nosūtīts pieteikums un saņemts reģistrācijas apstiprinājums.
    3. Dalība sacensībās ir bez maksas.
  5. Noteikumi
    1. Spēles notiks pēc minifutbola noteikumiem.
    2. Spēles notiek uz mākslīgās zāles seguma.
    3. Turnīru tiesās organizatoru nozīmēti tiesneši.
    4. Tiesnešu lēmumi ir galīgi un nav apstrīdami.
    5. Turnīra gaitā kartiņas nesummējas, bet organizatori patur tiesības piespriest sankcijas par īpaši rupjiem vai nesportiskiem pārkāpumiem.
  6. Dalībnieki un izspēles sistēma
    1. Komandas dalās sieviešu un vīriešu konkurencēs. Sievietes drīkst spēlēt arī vīriešu konkurences komandā, ja neizdodas izveidot sieviešu komandu.
    2. Komandā var pieteikt no 6-10 dalībniekiem.
    3. Spēlēts tiks pēc formāta 5 laukuma spēlētāji un vārtsargs.
    4. Turnīra laikā katrs spēlētājs pats atbild par savu veselību.
    5. Turnīrs tiks izspēlēts uz 4 spēļu laukumiem, uz katra no laukumiem būs 2 grupas, katrā grupā līdz 5 komandām, kuras savā starpā izspēlēs apļa turnīru. No katras grupas 2 labākās kvalificējas izslēgšanas spēlēm.
  7. Vērtēšana
    1. Komanda par uzvaru spēlē iegūst 3 punktus, par neizšķirtu 1 punktu, par zaudējumu 0 punktus.
    2. Lai noteiktu, kuru vietu komanda iegūst apakšgrupā, skatās iegūto punktu skaitu. Ja komandām tabulā ir iegūts vienāds skaits punktu, tad skatās savstarpējo spēles rezultātu. Ja šī spēle ir beigusies neizšķirti, tad skatās iesisto/ielaisto vārtu starpību. Ja arī šis rādītājs ir vienāds, tad augstāku vietu apakšgrupā iegūst tā komanda, kura būs iesitusi vairāk vārtus.
    3. Ja komandām ir visi rādītāji pilnīgi identiski, tiek sista 6m soda sitienu sērija līdz pirmajai kļūdai. Izslēgšanas spēlēs sākumā abas komandas izsit pa 3 soda sitieniem, bet pēc tam, ja uzvarētājs nav noteikts, turpina līdz pirmajai kļūdai.
  8. Apbalvošana
    1. Komandas, kas ieguvušas 1.-3. vietu katrā grupā tiek apbalvotas ar kausiem, diplomiem un piemiņas balvām.
    2. Visiem dalībniekiem tiek nodrošināti piemiņas sertifikāti.

(29 komandas, 251 dalībnieki)

3SM
  • Uldis Aliks
  • Juris Sproģis
  • Jānis Mūzis
  • Graham Williams
  • Mikus Opelts
  • Ģirts Apsītis
  • Sandis Locāns
  • Pēteris Kaņeps
  • Dans Gorobecs
  • Aigars Fiļipovičs
ADP
  • Ivans Širokovs
  • Pavels Monahovs
  • Aigars Klindžans
  • Maksims Mokrušins
  • Ruslans Kunickij
  • Maksims Korenik
  • Raimonds Tonigs
Akela kļūdijās
  • Nauris Paeglis
  • Edgars Neverovskis
  • Andrejs Grišajevs
  • Maksims Panfilovs
  • Andris Ķerpe
  • Ivars Paeglis
  • Aleksandrs Lomovs
  • Vladislavs Ļebedko
  • Eduards Martins
  • Jevgēņijs Matroņins
Allegro
  • Artis Kundrāts
  • Ingars Logins
  • Pēteris Ozoliņš
  • Alberts Ozoliņš
  • Jānis Šteinerts
  • Elvis Staņevičs
  • Arnis Strazdiņš
  • Kaspars Jasaitis
  • Valters Paškausks
  • Toms Bērtaitis
ATLETIK
  • Raimonds Nikmanis
  • Kurts Kurmis
  • Aleksandrs Jubels
  • Nauris Ivanāns
  • Vladislavs Maslobojevs
  • Ritvars Šreibergs
  • Matīss Babris
Cipulis Ripulis
  • Tils Indāns
  • Toms Vecvagars
  • Mārtiņs Vecvagars
  • Mārtiņš Cipulis
  • Otto Auniņš
  • Rolands Peļņa
  • Ervīns Asaris
  • Emīls Subatnieks
  • Deins Tannis
  • Dāvis Ulbergs
FK Dobele
  • Artūrs Smoļakovs
  • Artūrs Anikēvičs
  • Jānis Padāns
  • Jānis Rītelis
  • Uģis Rītelis
  • Ēriks Vorobjovs
  • Jevgēnijs Kudrjavcevs
  • Pēteris Skudrītis
FK Lielupe
  • Kārlis Villerušs
  • Rihards Vilnis
  • Edgars Ignatāns
  • Denes Nolte
  • Andris Ziemelis
  • Māris Pedecs
  • Timo Patzfahl
  • Marat Abdurashitov
  • Habib Tulaev
  • Andrejs Ļitvinovs
FK Lielupe-2
  • Jevgenijs Jenats
  • Antons Vasiļjevs
  • Alrik Mottl
  • Ahmed Mohamed
  • Mukhammad Shomakhmadov
  • Romāns Šarando
  • Shokhrukhbek Muratov
  • Aleksejs Vasiļjevs
  • Shodijon Odinaev
  • Mārtiņš Auziņš
FREESTYLE
  • ANDREJS JĒKABSONS
  • KRISTAPS EIMANIS
  • KASPARS EIMANIS
  • KRISTAPS ANTONĒVIČS
  • ANDREJS JUŠMANOVS
  • MĀRIS UPENIEKS
  • KASPARS ŽUROVS
  • JĀNIS PETUNOVS
GGWP
  • Antons Polovinkins
  • Deniss Dzenis
  • Artjoms Goliusovs
  • Vladislavs Čigirovs
  • Leonīds Ščogolevs
  • Kristofers Arcimovičs
  • Antons Saļnikovs
  • Sandis Kirilovs
  • Aleksejs Serijs
  • Vjačeslavs Serdcevs
LAS
  • Edgars Martinsons
  • Konstantīns Guļenko
  • Aleksandrs Ņikulšins
  • Vitālijs Ziļs
  • Ruslans Prošins
  • Edgars Siņakins
  • Andrejs Kuzmins
  • Jevģēnijs Ļukoņins
  • Aleksandrs Pitkins
Lats uz nedēļu
  • Raimonds Ivenkovs
  • Jūlijs Morozs
  • Kaspars Rozgalis
  • Vova Hodorovičš
  • Roberts Rozentāls
  • Edgars Ružello
  • Einārs Kūla
Legāls
  • Gatis Griķītis
  • Ralfs Kangars
  • Māris Krievelis
  • Pavels Pasnikovs
  • Artūrs Dankovs
  • Jānis Bokāns
  • Edgars Jurčenoks
  • Dmitrijs Najmovičs
Lucavsala
  • Arnita Toka
  • Anna Baranovska
  • Agnese Baumerte
  • Līga Hāzenfuse
  • Līga Mačuļska
  • Līga Pusvāciete
  • Sintija Simsone
  • Liene Vinogradova
Melnie OŠI
  • Kristaps Magone
  • Ēriks Gruzde
  • Artūrs Riekstiņš
  • Didzis Vīksne
  • Kaspars Radziņš
  • Jānis Radziņš
  • Nauris Spalviņš
  • Dāvis Veipans
Nike
  • Alberts Peretjagins
  • Daniels Glazunovs
  • Ramis Samadov
  • Samir Valajnis
  • Vladislav Ulcenkovs
  • Dmitrijs Bajkovs
  • Eduards Sniedze
  • Nikita Lebedevs
  • Nikita Bobenkovs
PACANČIKI
  • Edgars Fedulovs
  • Aigāts Vasiļevs
  • Arvīds Trikulis
  • Daniels Denčenko
  • Timur Matjušenko
  • Radion Kastausks
Riga United
  • Mo Awada
  • Sedat Yıldırım
  • Anton Agebrant
  • Josu Samaniego
  • Caner Gokce
  • Sofian Sofian
  • Marco Spinola
  • Stefanos Panagidis
  • Murat Kelkit
  • Edgars Arakeljans
  • Arturs Kozars
Rīgas Vilki
  • Aleksandrs Laimiņš Gaisenoks
  • Marks Markovskis
  • Edgars Gaisenoks
  • Artūrs Zīlēns
  • Sandijs Andrukels
  • Kristers Ločmelis
  • Viesturs Zvaigzne
RPP
  • Ringolds Prāvasts
  • Kaspars Žodziņš
  • Jānis Purviņš
  • Juris Dzērve
  • Ingus Reķis
  • Gatis Dzelzkalējs
  • Vitālijs Lavackevičš
  • Jānis Gailums
  • Dmitrijs Sokolovs
  • Konstantīns Paško
Saulkrasti
  • Romāns Dedjuško
  • Jurģis Ozols
  • Māris Arājs
  • Ralfs Nemiro
  • Jānis Ābelnieks
  • Rolands Koršunovs
  • Miks Roze
  • Gunārs Belmers
  • Artūrs Tirzmalis
  • Kristaps Kapzems
SPORTIK
  • Jurijs Dzenis
  • Sergejs Romaņuks
  • Andrejs Baranovs
  • Iļja Rumjancevs
  • Aleksandrs Agapovs
  • Māris Mihailovs
  • Glebs Ivanovs
  • Deniss Višņakovs
Teika
  • Artjoms Čekaļins
  • Ivans Retro
  • Romans Derbakovs
  • Eduards Gromiko
  • Andrejs Malahovs
  • Aleksandrs Medvedevs
TENTE
  • Mārtiņš Sīpols
  • Jevgēnijs Jeroha
  • Deniss Putilovs
  • Juris Macuks
  • Valērijs Jašiņins
  • Maksims Kudrašovs
Torpedo
  • Andrejs Gluhovs
  • Pavels Baikovs
  • Jevgenijs Ionovs
  • Artūrs Blankenfelds
  • Vadims Homenko
  • Edgars Mihovičs
  • Olegs Filipovs
  • Vladislavs Grigjans
  • Andrejs Kravčenko
  • Ilja Kušnirenko
Wannabe
  • Ingus Krievs
  • Kaspars Povožajevs
  • Indars Melzobs
  • Raivis Bernhards
  • Gatis Noviks
  • Edvīns Karņickis
  • Agris Puriņš
  • Mārtiņš Buls
Zumbergi & Co
  • Aigars Zumbergs
  • Jurģis Zumbergs
  • Matīss Zumbergs
  • Toms Zumbergs
  • Jānis Zumbergs
  • Krišjānis Zumbergs
  • Jānis Bruģis
  • Raimonds Mihailovs
  • Jānis Veits
  • Matīss Priedīts
Эбола
  • Dāvids Petrovs-Dukats
  • Daniels Paperno
  • Dmitrijs Kuņicins
  • Daniels Petrovs-Dukats
  • Sergejs Davidovičs
  • Artjoms Ohrimenko
  • Grigorijs Pantelejevs
  • Olegs Loiko
  • Vadims Labunskis
  • Dans Baumans
<

Futbola turnīra rezultāti

Torpedo

LAS

Riga United

3SM

ADP

Akela kļūdijās

Allegro

ATLETIK

Cipulis Ripulis

FK Dobele

FK Lielupe

FK Lielupe-2

FREESTYLE

GGWP

Lats uz nedēļu

Legāls

Lucavsala

Melnie OŠI

Nike

PACANČIKI

Rīgas Vilki

RPP

Saulkrasti

SPORTIK

Teika

TENTE

Wannabe

Zumbergi & Co

Эбола

Basketbols

Svētdien,
14. decembrī
plkst. 11.00

Basketbola turnīra nolikums

  1. Mērķis
    1. Nodrošināt ikvienam iedzīvotājam iespēju piedalīties basketbola turnīrā, sekmējot fizisko spēju attīstību un iedzīvotāju piesaistīšanu aktīvām nodarbēm.
    2. Veicināt basketbola atpazīstamību Rīgas pilsētas iedzīvotāju vidū.
    3. Veicināt esošo basketbola spēlētāju izaugsmi.
    4. Noskaidrot Rīgas sporta spēļu dienas turnīra uzvarētājus un pārējo vietu ieguvējus.
  2. Vieta un laiks
    1. Turnīrs notiek 2014. gada 14. decembrī.
    2. Turnīra norises vieta ir Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas ielā 6b, Rīgā.
  3. Turnīra vadība
    1. Turnīru organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību.
    2. Informācija par turnīru atrodama mājas lapā www.rigassportadiena.lv.
  4. Dalībnieki
    1. Sacensībām var pieteikties ikviena basketbola komanda, komandām nav nekādi ierobežojumi.
    2. Vīriešu konkurencē spēlē vīriešu komandas un sieviešu konkurencē spēlē sieviešu komandas.
  5. Pieteikšanās
    1. Komandu turnīram piesaka komandas pārstāvis, elektroniski aizpildot pieteikuma formu mājas lapā www.rigassportadiena.lv.
    2. Komanda ir pieteikta turnīram, kad ir nosūtīts pieteikums un saņemts reģistrācijas apstiprinājums.
    3. Dalība sacensībās ir bez maksas.
  6. Izspēles sistēma un vispārīgie noteikumi
    1. Spēles laiks ir 2 x 8 minūtes.
    2. Vīriešu grupā izspēles notiek pa apakšgrupām – komandas spēlē katra ar katru. Divas komandas no apakšgrupas tiek ceturtdaļfinālā, kur pēc izslēgšanas principa tiek noskaidrotas pusfināla komandas, kura labākās komandas noslēgumā spēlē finālā.
    3. Sieviešu grupā komandas spēlē katra ar katru, tad labākās divas komandas izspēlē fināla spēli.
    4. Ja piesakās vairāk par 9 komandām abās konkurencēs (sieviešu un vīriešu), tad turnīram tiek izveidotas kvalifikācijas kārtas līdz tiek atlasītas 9 komandas katrā konkurencē, kuras tiek sadalītas 3 apakšgrupās.
  7. Apbalvošana
    1. Komandas, kas ieguvušas 1.-3. vietu katrā grupā (sieviešu vai vīriešu) tiek apbalvotas ar kausiem, diplomiem un piemiņas balvām.
    2. Visiem dalībniekiem tiek nodrošināti piemiņas sertifikāti.

(6 komandas, 42 dalībnieki)

BA
  • Jānis Guoģis
  • Nauris Guoģis
  • Roberts Skurba
  • Ričards Kanders
  • Rinalds Bērziņš
  • Edijs Gricjutis
BK Karstroči
  • Kārlis Augusts Mežsēta
  • Andris Zemturis
  • Artūrs Alainis
  • Kristiāns Beļaunieks
  • Kristers Urtāns
  • Vents Feldmanis
  • Oskars Briņķis
Jaftaki
  • Arturs Vainovskis
  • Kristaps Eida
  • Kārlis Filipenko
  • Reinis Rābants
  • Dāvis Rābants
  • Edgars Laubergs
RPP
  • Guntis Buķis
  • Kaspars Meržvinskis
  • Toms Celmiņš
  • Guntis Vanags
  • Ēriks Ceplis
  • Toms Lamberts
  • Alfrēds Rozentāls
  • Dagnis Jurgelāns
  • Elviss Lūsis
  • Mārtiņš Dzērve
Viltnieki
  • Reinis Jurgevics
  • Emīls Škodovs
  • Mikuss Ratelis
  • Aksels Cīrulis
  • Roberts Riņķis
  • Oskars Grīns
Waka Waka
  • Kristaps Pumpurs
  • Raimonds Mantiņš
  • Jānis Innus
  • Rihards Dinķītis
  • Ojars Iljesans
  • Roberts Žubulis
  • Niks Rubezis

Basketbola turnīra rezultāti

RPP

Viltnieki

BA

BK Karstroči

Jaftaki

Waka Waka

Volejbols

Sestdien,
13. decembrī
plkst. 11.00

Volejbola turnīra nolikums

  1. Mērķis
    1. Nodrošināt ikvienam iedzīvotājam iespēju piedalīties volejbola turnīrā, sekmējot fizisko spēju attīstību un iedzīvotāju piesaistīšanu aktīvām nodarbēm.
    2. Veicināt volejbola atpazīstamību Rīgas pilsētas iedzīvotāju vidū.
    3. Veicināt esošo volejbola spēlētāju izaugsmi.
    4. Noskaidrot Rīgas sporta spēļu dienas turnīra uzvarētājus un pārējo vietu ieguvējus.
  2. Vieta un laiks
    1. Turnīrs notiek 2014. gada 13. decembrī.
    2. Turnīra norises vieta ir Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas ielā 6b, Rīgā.
  3. Turnīra vadība
    1. Turnīru organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar volejbola klubu “Joker Beach Ball”.
    2. Informācija par turnīru atrodama mājas lapā www.rigassportadiena.lv.
  4. Dalībnieki
    1. Sacensībām var pieteikties ikviena volejbola komanda, komandām nav nekādi ierobežojumi.
    2. Vīriešu konkurencē spēlē vīriešu komandas un sieviešu konkurencē spēlē sieviešu komandas.
  5. Pieteikšanās
    1. Komandu turnīram piesaka komandas pārstāvis, elektroniski aizpildot pieteikuma formu mājas lapā www.rigassportadiena.lv.
    2. Komanda ir pieteikta turnīram, kad ir nosūtīts pieteikums un saņemts reģistrācijas apstiprinājums.
    3. Dalība sacensībās ir bez maksas.
  6. Izspēles sistēma un vispārīgie noteikumi
    1. Sacensību sākumā norisināsies grupu izloze vai arī pāru izloze, ja būs nepieciešama.
    2. Ja piesakās vairāk par 9 komandām abās konkurencēs (sieviešu un vīriešu), tad turnīram tiek izveidotas kvalifikācijas kārtas līdz tiek atlasītas 9 komandas katrā konkurencē, kuras tiek sadalītas 3 apakšgrupās.
    3. Setu skaits un punktu skaits komandas spēlēs tiks noteikts pēc komandu pieteikšanās beigām.
    4. Ja divām vai vairāk komandām ir vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu nosaka pēc:
      1. savstarpējo spēļu rezultāta;
      2. savstarpējo spēļu setu attiecības;
      3. savstarpējo spēļu mazo punktu attiecības;
      4. kopējo spēļu setu attiecības;
      5. kopējo spēļu mazo punktu attiecības.
  7. Apbalvošana
    1. Komandas, kas ieguvušas 1.-3. vietu katrā grupā (sieviešu vai vīriešu) tiek apbalvotas ar kausiem, diplomiem un piemiņas balvām.
    2. Visiem dalībniekiem tiek nodrošināti piemiņas sertifikāti.

(24 komandas, 177 dalībnieki)

"Gaujas Regate"
  • Uģis Ozoliņš
  • Raivis Ozols
  • Gatis Ungurs
  • Edijs Ungurs
  • Ainārs Bērziņš
  • Gatis Zemītis
  • Matīss Ērmanis
  • Mārtiņš Ozols
  • Nameisis Zemītis
  • Māris Zūlis
Atpūtnieces
  • Edīte Bauska
  • Evija Karlova
  • Liene Bauska
  • Daina Kosīte
  • Ieva Kalniņa
  • Jeļena Gantimurova
AŽUR
  • Marija Nerugale
  • Olga Klukeviča
  • Tatjana Puškina
  • Ivonna Grinfelde
  • Anastasija Šeremetjeva
  • Margarita Bukovska
BALTSPORT.LV
  • Sandra Selga
  • Santa Emsiņa
  • Linda Baranova
  • Eva Puķīte
  • Līva Sola
  • Elza Kjakste
  • Dita Lagzdkalne
Eleja
  • Baiba Labanovska
  • Aiga Balode
  • Jūlija Svalbe
  • Elīna Dubinska
  • Ieva Dommere
  • Eva Jākobsone
  • Eva Dombrovska
  • Marina Moskaļuka
Gludi LM/Rīga
  • Elvis Čops
  • Andrejs Adsons
  • Elvis Bisenieks
  • Edgars Nemme
  • Kārlis Kosmačevs
  • Kristaps Veikerts
  • Dāvis Kušķis
  • Romāns Giļovs
  • Valts Benjavs
  • Edgars Čiblis
Gludi LM/Rīga 2
  • Gunta Paegle
  • Antra Puida
  • Alisa Suraka
  • Maija Lielpinka
  • Annija Rēdele
  • Valentīna Pavlova
  • Santa Podoļska
  • Laura Žumbure
  • Juta Bergmane
IZDOMĀ
  • Edgars Meiers
  • Kristaps Meiers
  • Normunds Priede
  • Kaspars Sausais
  • Artūrs Skrejāns
  • Artis Freibergs
JVVK
  • Ineta Lapsa
  • Agne Lapsa
  • Sabīne Rožicka
  • Zane Ozoliņa
  • Liene Beriņa
  • Kristīne Cīrule
  • Kristīne Stelcere
  • Elīza Ķeirāne
  • Diāna Lukša
Lecēji
  • Kārlis Filipenko
  • Kristaps Eida
  • Niks Vilsons
  • Alfrēds Rozentāls
  • Dāvis Kurēns
  • Kaspars Radkēvičs
LU
  • Agnese Melne
  • Ginta Vedļa
  • Lauma Pakalne
  • Līva Poriete
  • Liene Libere
  • Madara Umure
  • Evita Ūzuliņa
  • Eva Tjurina
  • Arta Vītola
Niknās Pienenes
  • Artūrs Slakters
  • Linards Luckāns
  • Dagmāra Luckāne
  • Artis Grinšpons
  • Lauris Samauskis
  • Rudīte Luckāne
  • Kristaps Čakšs
Oktāvu augstāk
  • Arnita Toka
  • Inese Apse
  • Inese Kauķe
  • Inita Cibuļska
  • Liene Vinogradova
  • Ligija Krasovska
  • Līga Hāzenfuse
  • Zane Pupudruva
PELMEŅI
  • Artjoms Kokorevs
  • Sergejs Šuminskis
  • Aleksandrs Lisakovs
  • Konstantins Talikovs
  • Dainis Builis
  • Andrejs Prokopijs
  • Edgars Stūris
  • Kaspars Ozoliņš
Predatori
  • Edgars Zalužinskis
  • Gatis Vidējais
  • Mairis Labanovičs
  • Edgars Prusaks
  • Vitālijs Čmils
  • Žanis Silinevičs
Puzzle
  • Mārtiņš Vanks
  • Mārtiņš Kirsānovs
  • Jānis Stebulis
  • Armīns Paupe
  • Mārtiņš Ekmanis
  • Renārs Astra
RSU
  • Baiba Gedrovica
  • Mairita Buklagina
  • Ineta Krūmiņa
  • Lāsma Bērziņa
  • Valērija Raubiško
  • Taisija Paršikova
  • Ieva Meilisus
  • Anna Kornete
RVS-volejs
  • Kristaps Kalnietis
  • Sandis Zālitis
  • Gustavs Gerhards
  • Davids Boļšis
  • Armands Neigauzs
  • Dāvis Krievāns
S.K.A.L.I.Z.S
  • Sintija Krastiņa
  • Sintija Trankale
  • Katrīna Upatniece
  • Indra Enina
  • Zane Zundure
  • Laura Diedišķe
Spēlmaņi
  • Aigars Gavrovskis
  • Ivars Lavrinovičs
  • Andis Garkalis
  • Sergejs Koleda
  • Gints Grīnvalds
  • Uldis Auziņš
VBK Sparta
  • Jānis Endelis
  • Arnis Legzdiņš
  • Bruno Dzalbs
  • Mārtiņš Zviedris
  • Kristaps Bolšings
  • Genādijs Burdukevičs
  • Jevgēnijs Grigorjevs
Visslabibus
  • Oļegs Holodņuks
  • Deniss Holodņuks
  • Ģirts Liepa
  • Aleks Kuļeševičs
  • Edvards Sirica
  • Sergejs Semjonovs
VK Jūrmala
  • Kristiāns Beķeris
  • Māris Skanis
  • Andris Eikens
  • Edgars Vītols
  • Andrejs Grasmanis
  • Ivars Mētra
  • Ingus Kalniņš
  • Artūrs Riekstiņš
  • Ilmārs Čukurs
  • Mārtiņš Lubāns
Ы
  • Vladimir Obodov
  • Maksims Paršins
  • Nikita TIhonovs
  • Vladimirs Varežkins
  • Michal Gréč
  • Aleksandrs Dolotovs
  • Andrejs Ješkins
<

Volejbola turnīra rezultāti

VBK Sparta

Ы

Gludi LM/Rīga

"Gaujas Regate"

IZDOMĀ

Lecēji

Niknās Pienenes

PELMEŅI

Predatori

Puzzle

RVS-volejs

Spēlmaņi

Visslabibus

VK Jūrmala

Gludi LM/Rīga 2

LU

BALTSPORT.LV

Atpūtnieces

AŽUR

Eleja

JVVK

Oktāvu augstāk

RSU

S.K.A.L.I.Z.S

Florbols

Svētdien,
14. decembrī
plkst. 11.30

Florbola turnīra nolikums

  1. Mērķis
    1. Nodrošināt ikvienam iedzīvotājam iespēju piedalīties florbola turnīrā, sekmējot fizisko spēju attīstību un iedzīvotāju piesaistīšanu aktīvām nodarbēm.
    2. Veicināt florbola atpazīstamību Rīgas pilsētas iedzīvotāju vidū.
    3. Veicināt esošo florbola spēlētāju izaugsmi.
    4. Noskaidrot Rīgas sporta spēļu dienas turnīra uzvarētājus un pārējo vietu ieguvējus.
  2. Vieta un laiks
    1. Turnīrs notiek 2014. gada 14. decembrī.
    2. Turnīra norises vieta ir Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas ielā 6b, Rīgā.
  3. Turnīra vadība
    1. Turnīru organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar Latvija Florbola savienību un biedrību “Florbola klubs “Rīgas Lauvas””.
  4. Dalībnieki
    1. Sacensībām var pieteikties ikviena florbola komanda.
    2. Turnīrā drīkst piedalīties gan vīrieši, gan sievietes, bet ne jaunāki par 15 gadiem. Spēlētājs, kurš ir jaunāks par 18 gadiem, turnīrā drīkst piedalīties tikai ar vecāku rakstisku atļauju, kura tiek iesniegta pirms pirmās spēles.
    3. Turnīram komandā var pieteikt ne vairāk kā 10 spēlētājus, spēlētāju skaits laukumā – 5 spēlētāji un vārtsargs.
    4. Turnīram pieteiktais spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā.
  5. Pieteikšanās
    1. Komandu turnīram piesaka komandas pārstāvis, elektroniski aizpildot pieteikuma formu mājas lapā www.rigassportadiena.lv.
    2. Komanda ir pieteikta turnīram, kad ir nosūtīts pieteikums un saņemts reģistrācijas apstiprinājums.
    3. Dalība sacensībās ir bez maksas.
  6. Turnīra norise
    1. Turnīrs notiek atbilstoši spēkā esošajiem IFF noteikumiem ar „netīro” spēles laiku atkarībā no pieteikto komandu skaita.
    2. Ja spēles pamatlaiks beidzas ar vienādu rezultātu, tad tiek izpildīts 1 pēcspēles soda metiens.
      Par uzvaru komanda saņem 3 punktus. Par uzvaru pēcspēles soda metienos 2 punktus, par zaudējumu pēcspēles metienos 1 punktu. Par zaudējumu spēles pamatlaikā 0 punktu.
    3. Par neierašanos uz spēli komanda saņem zaudējumu ar rezultātu 0:1.
    4. Ir iespējami nolikuma papildinājumi ar galvenā tiesneša lēmumu.
    5. Par rupju un nesportisku turnīra spēlētāju un pārstāvju rīcību spēles un ārpus spēles laukuma turnīra laikā turnīra galvenais tiesnesis pēc saviem ieskatiem lemj un piemēro soda sankcijas.
    6. Par nolikuma punktu pārkāpumiem komanda tiek diskvalificēta. Izspēlēto spēļu rezultāti tiek anulēti, piešķirot zaudējumu 0:1.
    7. Izspēles kārtība tiks paziņota pēc pieteikšanās. Garantētas 4 spēles.
  7. Apbalvošana
    1. Komandas, kas ieguvušas 1.-3. vietu katrā grupā (sieviešu vai vīriešu) tiek apbalvotas ar kausiem, diplomiem un piemiņas balvām.
    2. Visiem dalībniekiem tiek nodrošināti piemiņas sertifikāti.

(25 komandas, 231 dalībnieki)

Ādažu Kaimiņi
  • Mārtiņš Alksnis
  • Dēvids Osītis
  • Jānis Boroduška
  • Dāvis Vegners
  • Tomass Zonne
  • Ēriks Lamberts
  • Ivo Videjus
  • Mārtiņš Neilands
  • Roberts Romanovs
  • Māris Skrodis
  • Sandis Venevics
AV MULTIMEDIA
  • Armands Šonmanis
  • Matīss Ziemelis
  • Atis Grudulis
  • Jānis Sniķeris
  • Matīss Jansons
  • Vladislavs Černevskis
  • Klāvs Ozoliņš
  • Ralfs Orste
  • Rūdolfs Blūms
  • Oskars Repke
CONNECTED
  • Oto Seļickis
  • Ričards Frolovs
  • Roberts Kits
  • Ralfs Fogels
  • Rolands Ukmanis
  • Armands Vilnis
  • Jānis Jumtiņš
  • Niks Veinbergs
  • Jānis Muižnieks
  • Nils Sīlis
Daudzese
  • Artūrs Slakters
  • Reinis Plēsums
  • Lauris Laizāns
  • Haralds Vanags
  • Vairis Bružuks
  • Arnis Skangals
  • Vitālijs Grundšteins
  • Lauris Līdaks
  • Vitālijs Lubgāns
  • Kristaps Čakšs
Finķipļuh
  • Ričards Korms
  • Eduards Stūre
  • Ringolds Švītiņš
  • Ēriks Budihins
  • Artūrs Rumka
  • Viesturs Matjukēvičš
  • Mārtiņš Vilmanis
  • Kaspars Matuzonis
FK IMANTA
  • Mārtiņš Garolis
  • Kristaps Rubcovs
  • Edgars Zinkēvičs
  • Emīls Zinkēvičs
  • Artūrs Žogots
  • Krists Šmits
  • Oskars Smiltiņš
  • Norberts Sidnejs Skopāns
INDIGO
  • Dana Gulbe
  • Elīza Savicka
  • Monta Štrausmane
  • Klinta Martiņjekaba
  • Laine Belinska
  • Rūta Skadmane
  • Dārta Štālberga
  • Klaudija Melisa Tālberga
  • Ģirts Sarma
Jēpīši
  • Jānis Pīgoznis
  • Ainārs Nahodkins
  • Emīls Birķis
  • Klauss Kairis
  • Alens Jankovskis
  • Reinis Millers
  • Rolands Zveja
  • Toms Dāle
  • Rihards Grigorjevs
Kāmiši
  • Mārtiņš Riekstiņš
  • Kristaps Tračums
  • Inguss Priedītis
  • Reinis Dišlers
  • Arvis Rode
  • Rēnars Szulgo
  • Sandis Kristaps Lagzdiņš
  • Raivis Dekterevs
  • Rēnārs Jevtejevs
  • Reinis Bālers
Neķer zivi
  • Katrīne Šleiva
  • Herberts Snipe
  • Edgars Zeidlers
  • Kārlis Petrovskis
  • Reino Ješēvics
  • Edžus Ceriņš
  • Mareks Brutāns
  • Emīls Ērglis
  • Niks Ķuzulis
NND/RJTC
  • Zane Grava
  • Annija Madara Mozga
  • Annija Aņikejeva
  • Madara Viļuma
  • Sergejs Korzuks
  • Vladislavs Kasperovičs
  • Monta Čēma
  • Roberts Krasiļščikovs
  • Viktors Hursiks
Pīpene
  • Valts Klibiķis
  • Aigars Groms
  • Ilva Aleksandrova
  • Pēteris Aleksandrovs
  • Daumants Stīpnieks
  • Anna Paula Kinstlere
  • Rūdolfs Grīns
  • Žanis Pavlovskis
  • Anatolijs Boiko
pusfabrikāti
  • Edgars Taube
  • Toms Bitmanis
  • Oskars Rumpe
  • Antons Jauzers
  • Eduards Cēsnieks
  • Klāvs Andersons
  • Jānis Justaments
  • Kaspars Ozoliņš
RF Blice
  • Raivis,Reinsons
  • Armands,Aģis
  • Harijs,Gulbis
  • Viktors,Petrovs
  • Bruno,Bērziņš
  • Pēteris,Golubovs
  • Raimonds,Ērglis
  • Raimonds,Urtāns
  • Dāvis,Dīdrihsons
Rīgas Lauvas
  • Kristers Kampāns
  • Edgars Jumtiņš
  • Raivis Vecels
  • Nils Rumba
  • Edvards Ameļko
  • Normunds Bukovskis
  • Rihards Benders
  • Rinalds Zvaigzne
  • Daniels Ģederts
  • Artūrs Narogs
RL centrs
  • Kārlis Zaremba
  • Didzis Žihs
  • Niks Liepa
  • Artūrs Ancāns
  • Ralfs Hlibovs
  • Kristers Jurševskis
  • Lauris Locāns
  • Kurts Šnēbahs
  • Kristers Kuksenkovs
  • Roberts Matīss Kāpiņš
RTU/Rockets
  • Kārlis Krastiņš
  • Indriķis Siliņš
  • Imants Lastovskis
  • Jānis Jansons
  • Rolands Alksnis
  • Mārtiņš Mende
  • Artūrs Priedītis
  • Roberts Hercs
  • Dmitrijs Streļcovs
  • Juris Tretjakovs
RTU/Rockets 2
  • Ņikita Frolovs
  • Artūrs Jansons
  • Jānis Brokovskis
  • Kristaps Savnors
  • Edgars Zīle
  • Gatis Siliņš
  • Viktors Jarkojevs
  • Maksims Krovackis
  • Renārs Preijers
  • Ernests Rudzītis
Rupuči
  • Aivis Reinis
  • Elīna Ņeploškina
  • Ilmārs Bidzāns
  • Kristiāna Jerašonoka
  • Roberts Vīksna
  • Pāvels Mihailovs
  • Ronalds Jankovskis
  • Artjoms Pankevičs
  • Dāniels Leja
Saulkalne
  • Gints Vīnbergs
  • Agnis Sobažeks
  • Arnis Ševeļkovs
  • Gustavs Plūme
  • Edijs Matulis
  • Mārcis Gajevskis
  • Helvijs Matulis
  • Sandijs Matulis
Take a hit
  • Klavs Oskars Kjaspers
  • Roberts Raits Svarpstons
  • Rudolfs Jekabs Bumanis
  • Emils Oto Leimanis
  • Guntis Bekeris
  • Oskars Ludborzs
  • Martins Danilovs
  • Linards Dadajevs
V. Tehnikums
  • Rūdolfs Vāgners
  • Kristaps Štefenbergs
  • Rūdolfs Ērkšķis
  • Ojārs Leja
  • Elviss Verners Ābols
  • Jānis Bervalds
  • Dāvis Gobiņš
  • Daniels Eiermanis
  • Toms Krūze
  • Reinis Jākobsons
Vienu jau var
  • Edgars Pavlovičs
  • Mārtiņš Martinsons
  • Ernests Freimanis
  • Kaspars Freimanis
  • Reinis Bodnieks
  • Kristers Sakne
  • Tomass Dubrovs
  • Edgars Jansons
  • Reinis Jānis Krūkliņš
Vīri melnā
  • Arnis Liparts
  • Viesturs Kikors
  • Jānis Strupis
  • Māris Liepiņš
  • Valters Ērglis
  • Reinalds Rimša
  • Voldemārs Smelēns
  • Henrijs Smelēns
  • Bruno Ritums
  • Ivars Ķezbers
Yo mama
  • Safārs Hadžimoratovs
  • Didzis Zvilna
  • Vladislavs Martinovs
  • Armands Maļeckis
  • Frederiks Posipaiko
  • Evita Žuka
  • Arturs Puriņš
  • Jānis Lapsa

Florbola turnīra rezultāti

Neķer zivi

RTU/Rockets

AV MULTIMEDIA

Ādažu Kaimiņi

CONNECTED

Daudzese

Finķipļuh

FK IMANTA

INDIGO

Jēpīši

Kāmiši

NND/RJTC

Pīpene

pusfabrikāti

RF Blice

Rīgas Lauvas

RL centrs

RTU/Rockets 2

Rupuči

Saulkalne

Take a hit

V. Tehnikums

Vienu jau var

Vīri melnā

Yo mama

Minihandbols

Sestdien,
13. decembrī
plkst. 12.30

Minihandbola turnīra nolikums

  1. Mērķis
    1. Nodrošināt ikvienam iedzīvotājam iespēju piedalīties minihandbola turnīrā, sekmējot fizisko spēju attīstību un iedzīvotāju piesaistīšanu aktīvām nodarbēm.
    2. Veicināt minihandbola atpazīstamību Rīgas pilsētas iedzīvotāju vidū.
    3. Veicināt esošo minihandbola spēlētāju izaugsmi.
    4. Noskaidrot Rīgas sporta spēļu dienas turnīra uzvarētājus un pārējo vietu ieguvējus.
  2. Vieta un laiks
    1. Turnīrs notiek 2014. gada 13. decembrī no plkst. 12:30 – 16:00.
    2. Turnīra norises vieta ir Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas ielā 6b, Rīgā.
  3. Turnīra vadība
    1. Turnīru organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar Latvija Handbola federāciju.
  4. Dalībnieki
    1. Sacensībām var pieteikties atsevišķi zēnu un meiteņu komandas, dalībnieku vecums – 2003.gadā dzimuši un jaunāki (5.klase un jaunāki).
    2. Visiem turnīra dalībniekiem jābūt līdzi vecāku rakstiskai atļaujai, kura tiek iesniegta pirms pirmās spēles.
    3. Turnīram komandā var pieteikt ne vairāk kā 8 spēlētājus, spēlētāju skaits laukumā – 5 spēlētāji.
    4. Turnīram pieteiktais spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā.
    5. Visiem komandas dalībniekiem jābūt vienādas krāsas kreklos vai ar citiem vienotiem apģērba elementiem.
  5. Pieteikšanās
    1. Komandu turnīram piesaka komandas pārstāvis, elektroniski aizpildot pieteikuma formu mājas lapā www.rigassportadiena.lv.
    2. Komanda ir pieteikta turnīram, kad ir nosūtīts pieteikums un saņemts reģistrācijas apstiprinājums.
    3. Dalība sacensībās ir bez maksas.
  6. Turnīra norise
    1. Turnīrs notiek telpās uz 20x13m laukuma.
    2. Ja spēles pamatlaiks beidzas ar vienādu rezultātu, tad tiek izpildīti pēcspēles soda metieni.
      Par uzvaru komanda saņem 2 punktus, par zaudējumu – 0 punktus.
    3. Par neierašanos uz spēli komanda saņem zaudējumu ar rezultātu 0:1.
    4. Ir iespējami nolikuma papildinājumi ar galvenā tiesneša lēmumu.
    5. Par rupju un nesportisku turnīra spēlētāju un pārstāvju rīcību spēles un ārpus spēles laukuma turnīra laikā turnīra galvenais tiesnesis pēc saviem ieskatiem lemj un piemēro soda sankcijas.
    6. Par nolikuma punktu pārkāpumiem komanda tiek diskvalificēta. Izspēlēto spēļu rezultāti tiek anulēti, piešķirot zaudējumu 0:1.
    7. Izspēles kārtība tiks paziņota pēc pieteikšanās beigām.
  7. Apbalvošana
    1. Komandas, kas ieguvušas 1.-3. vietu katrā grupā tiek apbalvotas ar kausiem, diplomiem un piemiņas balvām.
    2. Visiem dalībniekiem tiek nodrošināti piemiņas sertifikāti.

(7 komandas, 42 dalībnieki)

Ātrie Tīģeri
  • Tomass Niekrašs
  • Krists Kārkliņš
  • Roberts Brigaders
  • Semuels Klimaševskis
  • Ralfs Jucjus
  • Sandijs Tamenieks
FRANČU LICEJS
  • PATRIKS KRISTJANSONS
  • MĀRTIŅŠ JEŠEVICS
  • GUSTAVS TOLMANIS
  • DANIELS JUKŠS
  • PATRIKS ŠENBERGS
RAĢ meitenes
  • Amēlija Taranda
  • Enija Pļaviņa
  • Evelīna Dzene
  • Regīna Dūdiņa
  • Kate Zarumba
RAĢ zēni
  • Raitis Bankovskis
  • Kristofers Rēķis
  • Viesturs Pastars
  • Ernests Bērziņš
  • Ernests Lenšs
  • Edvards Rjabkovs
  • Roberts Obodovs
Rīgas 6 vsk.
  • Dinija Saulīte
  • Sofija Spanovska
  • Katrīna Erne
  • Elīna Gaisma
  • Elizabete Marta
  • Dinija Saulīte
Rokas Puiši
  • Matiss Stasjuns
  • Toms Kaušs
  • Peteris Cepurnieks
  • Lauris Stadjuns
  • Martins Džonis
Zibelīši
  • Ričards Grīnbergs
  • Dāvis Frīdmanis
  • Markuss Grigalis
  • Raimunds Vanags
  • Roberts Kozlovs
  • Kristofers Dreija
  • Roberts Aronietis
  • Igors Vedmeckis
<

Minihandbola turnīra rezultāti

Ātrie Tīģeri

FRANČU LICEJS

RAĢ zēni

Rokas Puiši

Zibelīši

Rīgas 6 vsk.

RAĢ meitenes

Frisbijs

Sestdien,
13. decembrī
plkst. 12.30

Frisbija turnīra nolikums

  1. Mērķis
    1. Nodrošināt ikvienam iedzīvotājam iespēju piedalīties frisbija turnīrā, sekmējot fizisko spēju attīstību un iedzīvotāju piesaistīšanu aktīvām nodarbēm.
    2. Veicināt frisbija atpazīstamību Rīgas pilsētas iedzīvotāju vidū.
    3. Veicināt esošo frisbija spēlētāju izaugsmi.
    4. Noskaidrot Rīgas sporta spēļu dienas turnīra uzvarētājus un pārējo vietu ieguvējus.
  2. Vieta un laiks
    1. Turnīrs notiek 2014. gada 13. decembrī.
    2. Turnīra norises vieta ir Olimpiskais Sporta centrs, Grostonas ielā 6b, Rīgā.
  3. Turnīra vadība
    1. Turnīru organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar frisbija klubu “oltimate Decision”.
    2. Informācija par turnīru atrodama mājas lapā www.rigassportasdiena.lv un www.ultimatedecision.lv.
  4. Noteikumi
    1. Lai nodrošinātu līdzvērtīgas spēles, turnīrs notiek 2 grupās – IZAICINĀJUMA un PROFESIONĀĻU.
    2. Spēles notiek pēc Pasaules Frisbija federācijas (World Flying Disc Federation; turpmāk tekstā – WFDF) noteikumiem, kas stājušies spēkā 2009.gada 14. martā, un to pielikumu, kas stājies spēkā 2012.gada 1. februārī, ar korekcijām, kas atrunātas LFF noteikumos frisbijam telpās, kā arī šajā nolikumā un pielikumā "Turnīra izspēles kārtība".
    3. "Turnīra izspēles kārtība" tiek nosūtīta komandu pārstāvjiem kopā ar spēļu grafiku uz norādīto e-pastu ne vēlāk kā 2 dienas pirms turnīra, kā arī publicēta pasākuma mājas lapā.
    4. "Turnīra izspēles kārtībā" var tikt koriģēti WFDF noteikumi un to pielikums, kā arī LFF noteikumu frisbijam telpās punkti attiecībā uz spēles laukuma izmēriem, spēles laiku un citiem laika ierobežojumiem, spēles punktu limitu, kā arī citiem ierobežojumiem, ja to ievērošana ir pamatoti neiespējama un būtiski neietekmē spēles kvalitāti.
    5. Turnīra organizatori, balstoties uz pieteikto komandas sastāvu, patur tiesības pārcelt komandu no IZAICINĀJUMA grupas uz PROFESIONĀĻU un otrādi.
    6. Vienas komandas visiem spēlētājiem jābūt vienas krāsas krekliem.
  5. Dalībnieki
    1. Turnīrā piedalās komandas, kas izpildījušas pieteikšanās nosacījumus.
    2. Komandas var izveidot un pieteikt jebkurš interesents.
    3. Turnīra laikā spēlētāji drīkst spēlēt tikai vienā komandā.
    4. Spēlētāju skaits komandā - vismaz 3 sievietes un 3 vīrieši, minimālais spēlētāju skaits - 6 spēlētāji, maksimālais – 10 spēlētāji.
    5. Katrā spēlē komandai jābūt norādītam kapteinim. Ja komandas kapteinis nav ieradies uz spēli, tad komandai jānozīmē kapteiņa vietas izpildītājs, kurš savu vārdu ieraksta spēles protokolā pirms spēles.
  6. Pieteikšanās
    1. Komandu turnīram piesaka komandas pārstāvis, elektroniski aizpildot pieteikuma formu mājas lapā www.rigassportadiena.lv.
    2. Reģistrējot komandu jānorāda komandas nosaukums, sacensību grupa - IZAICINĀJUMA vai PROFESIONĀĻU – komandas dalībnieku saraksts, komandas pārstāvja vārds, uzvārds un kontaktinformācija.
    3. Komanda ir pieteikta turnīram, kad ir nosūtīts pieteikums un saņemts reģistrācijas apstiprinājums.
    4. Dalība sacensībās ir bez maksas.
    5. Organizatori var palīdzēt ar spēlētāju piesaisti. Ja tas ir nepieciešams, savlaicīgi sazinieties ar sacensību organizatoriem.
  7. Apbalvošana
    1. Komandas, kas ieguvušas 1.-3. vietu katrā grupā tiek apbalvotas ar kausiem, diplomiem un piemiņas balvām.
    2. Visiem dalībniekiem tiek nodrošināti piemiņas sertifikāti.

(8 komandas, 74 dalībnieki)

Alberts
  • Sabīne Šmite
  • Gints Mucenieks
  • Evija Arste
  • Modris Skrastiņš
  • Santa Kazaka
  • Roberts Razminovičs
  • Undīne Vektere
  • Jānis Liepiņš
Čilīgie Sausiņi
  • Juris Kuļešovs
  • Sandis Ruiķis
  • Katrīna Lea Prince
  • Anna Marija Prince
  • Markuss Vidavs
  • Mārtiņš Ermanis
  • Sergejs Semeško
  • Valentīna Dabiža
  • Airita Anna Pujate
  • Mareks Kārkliņš
Mazie G
  • Elīna Krūmiņa
  • Ģirts Zaķis
  • Anete Burkovska
  • Aleksis Lurins
  • Eva Hermane
  • Roberts Dūdiņš
  • Endijs Skolmeistars
  • Deivids Jaunsproģis
  • Jānis Šacs
MINDPV Mix
  • Natālija Jurkēviča
  • Staņislavs Jurkēvičs
  • Vjačeslavs Pavlovs
  • Dmitrijs Sirica
  • Sergejs Sjomkins
  • Aigars Rumba
  • Agnese Katlapa
  • Marta Ločmele
  • Inga Balode
  • Kaspars Kopštāls
Ogre Ultimate
  • Nauris Jasukevičs
  • Mārtiņš Saulīte
  • Genādijs Novikovs
  • Gundega Pastore
  • Helēna Dreimane
  • Paula Mestere
  • Madis Tučs
  • Mārcis Lapsa
  • Valēria Kreščenko
  • Beāte Vasioleka
Salaspils
  • Jānis Bernāns
  • Santa Siņica
  • Santa Kalvīte
  • Laima Viškinte
  • Ieva Grabe
  • Arvīds Žanis Orlovskis
  • Miks Sniķeris
  • Pēteris Valainis
  • Bruno Jurginsons
UD
  • Anete Dzērve
  • Miks Eglītis
  • Krišs Apšenieks
  • Sandis Lukstiņš
  • Egīls Peļņiks
  • Jekaterina Korotejeva
  • Iveta Poriņa
  • Dana Skadiņa
VT
  • Jūlija Kozinda
  • Matīss Klāvs Vilciņš
  • Niks Firsovs
  • Kristaps Kļaviņš
  • Rinalds Klovāns
  • Artūrs Ivanovs
  • Edgars Būdiņš
  • Laura Sāmiete
  • Laura Kesenfelde
  • Simona Jasimoviča

Frisbija turnīra rezultāti

Alberts

Salaspils

UD

MINDPV Mix

Mazie G

Ogre Ultimate

VT

Čilīgie Sausiņi

Galerija

Kapteinis

 

Dalībnieks 2

Dalībnieks 3

Dalībnieks 4

Dalībnieks 5

Dalībnieks 6

Dalībnieks 7

Dalībnieks 8

Dalībnieks 9

Dalībnieks 10

  • Uzņemos pilnu atbildību par savas veselības atbilstību dalībai sporta spēlēs;
  • Ja esmu jaunāks par 18 gadiem, man līdzi būs rakstiska vecāku vai aizbildņu atļauja;
  • Apzinos, ka sacensību organizatori nenes atbildību par dalībnieku iespējamām traumām sacensību laikā;
  • Iepazinos un piekrītu RĪGAS SPORTA SPĒĻU DIENA nolikumā minētajiem nosacījumiem.